Полезное для всех


Важное!

УВАГА! Інформація, опублікована на цьому сайті є довідковою або популярною. Лікування а також вживання лікарських препаратів вимагають знання історії хвороби і безпосереднього обстеження лікарем. Ми рекомендуємо Вам, для виключення випадків непорозуміння, з питань застосування лікування звернутися до лікаря.
  • Место свободно
  • Место свободно

Health Portal » Семья » Змінено закон щодо соціального захисту багатодітних сімей

Змінено закон щодо соціального захисту багатодітних сімей

Метки: Семья

Верховна Рада України ухвалила в цілому закон щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей.
Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення закону проголосував 241 народний депутат з 439 зареєстрованих у сесійній залі.
Законом передбачається запровадження додаткових соціальних гарантій багатодітним сім’ям, зокрема позачергове надання із житлового фонду соціального призначення жилих приміщень сім’ям та одиноким матерям і батькам, які мають п’ятьох і більше дітей, а також у разі народження однієї жінки одночасно трьох і більше дітей.
Багатодітним сім’ям, у складі яких є троє і більше неповнолітніх дітей, надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлом, 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами та 50-відсоткова знижка вартості палива для сімей, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення.
Крім того, законом багатодітним сім’ям надаються безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів, безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту тощо.

Вы нашли Змінено закон щодо соціального захисту багатодітних сімей у нас на сайте
Если Вам понравилась иформация про Змінено закон щодо соціального захисту багатодітних сімей добавьте свой отзыв

Рекомендуем также:

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:*
Текст:
Введите код: *

Это интерестно!
загрузка...
Для пользователей
Вся информация - только для ознакомительных целей. Администрация сайта не несет ответственности за возможные погрешности или неточности в описаниях или инструкциях, а так же неверное применение лекарственных препаратов потребителями. По всем вопросам вашего здоровья и их симптомах обращайтесь к Вашему врачу!
Проследить за всеми новостями мы не можем, так как новости берутся из открытых источников. Если вы считаете, что новость нарушает ваши права на авторство или дизайн, то обратитесь к администрации данного ресурса.
Портал о здоровом образе жизни 2008 - 2011 а так же
Rambler's Top100