Полезное для всех


Важное!

УВАГА! Інформація, опублікована на цьому сайті є довідковою або популярною. Лікування а також вживання лікарських препаратів вимагають знання історії хвороби і безпосереднього обстеження лікарем. Ми рекомендуємо Вам, для виключення випадків непорозуміння, з питань застосування лікування звернутися до лікаря.
  • Место свободно
  • Место свободно

Health Portal » Cправочник лекарств » НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ

НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ

Если Вам понравилась информация про НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ то нажмите на

Розчин для зовнішнього застосування 20% по 30 г у флаконах


Производитель:ДП "Експериментальний завод медичних препаратів Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України", м. Київ


Міжнародна назва:Sodium tetraborate*


ATC класифікація:D08AX10**


Русское название:НАТРИЯ ТЕТРАБОРАТА РАСТВОР 20% В ГЛИЦЕРИНЕ


для медичного застосування препарату

НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20 % У ГЛІЦЕРИНІ

Склад лікарського засобу:

діюча речовина: sodium tetraborat;

100 г препарату містять бури 20 г;

допоміжнаречовина: гліцерин (85 %).

Лікарська форма. Розчин для зовнішнього застосування.

Прозора, безбарвна сиропоподібна рідина

Назва і місцезнаходження виробника.

Державне підприємство “Експериментальний завод медичних препаратів Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії Національної академії наук України”.

Україна, 02099, м. Київ, вул. Зрошувальна, 15а.

Фармакотерапевтична група.

Антисептики та дезинфектанти. Код АТС D08A X10**.

Натрію тетраборат має виражений антисептичний ефект. Гліцерин зменшує місцевоподразнюючу дію натрію тетраборату, а також сприяє прискореній дії препарату через шкірні покрови та слизові оболонки. Препарат виявляє бактерицидну дію стосовно окремих видів коків та бактерій, трихомонад, а також виявляє фунгіцидну дію щодо дріжджових грибів роду Candida.

Всмоктується через ушкоджені шкірні покриви. Депонується в кістках та печінці. Виводиться в незміненому вигляді нирками та через кишечник.

Показання для застосування.

Кандидоз слизової оболонки порожнини рота, верхніх дихальних шляхів, сечовивідних шляхів, статевих органів, пролежні, попрілості.

Протипоказання.

Індивідуальна чутливість до препарату. Порушення функції нирок. Період вагітності і годування груддю.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Не наносити препарат на великі ділянки тіла. Не допускати потрапляння препарату в очі. У разі потрапляння препарату в очі необхідно швидко видалити його за допомогою стерильної серветки і добре промити очі водою.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Не впливає.

Діти.

Дітям препарату застосовують тільки за рекомендацією та під контролем лікаря.

Спосіб застосування та дози.

Препарат застосовують лише як зовнішній засіб (для змазування та аплікацій при пролежнях, опрілостях, для спринцювань). Препарат застосовують 2 - 3 рази на добу. Спосіб та тривалість застосування препарату визначаються локалізацією та характером патологічного процесу.

Новонародженим дітям при стоматитах протирати слизову оболонку ротової порожнини стерильним ватним тампоном, змоченим препаратом, 3 рази на добу. Курс лікування - 5 - 6 днів.

У разі застосування препарату для аплікацій необхідно підготувати уражену поверхню:

при пролежнях: підсушити поверхню шляхом протирання камфорним спиртом, після чого проводити аплікацію препаратом. Для чого стерильну марлеву серветку змочити препаратом та накласти на уражену поверхню. Аплікації проводити до трьох разів на добу, тривалість кожної - до 30 хв;

при вагінальних кандидозах: протирати стерильним ватним тампоном або марлевою серветкою, змоченими розчином препарату, піхву, після гігієнічної обробки, 1 раз на добу - на ніч;

при лікуванні кольпітів у вигляді спринцювання: перед проведенням процедури провести санітарно-гігієнічну обробку піхви, після чого провести спринцювання препаратом з допомогою спринцовки. Спринцювання проводиться 1 - 2 рази на добу. Після проведення процедури потрібно уникати промивання піхви. Крім того, у період лікування потрібно використовувати нейтральне або слабколужне мило, щоденно міняти нижню білизну, рушник та губку.

Передозування.

Смертельна доза для дорослих - 10 - 20 г, токсична концентрація у крові - 40 мг/л, смертельна - 50 мг/л.

Симптоми:шкірний висип, головний біль,біль у животі, блювання, анорексія, діарея, дегідратація, загальна слабкість, сплутаність свідомості, дерматит, порушення менструального циклу, анемія, генералізовані посмикування м'язів кінцівок та обличчя, алопеція, порушення функції серця, печінки та нирок, у поодиноких випадках - шок..

Лікування:промивання шлунка, форсований діурез; при тяжкому отруєнні - гемодіаліз, введення рибофлавіну мононуклеотиду дорослим у дозі 10 мг/добу, корекція водно-електролітного балансу, усунення ацидозу. Моніторинг та підтримання функції серцево-судинної системи.

Побічні ефекти.

При підвищеній індивідуальній чутливості до препарату та тривалому його застосуванні можливий розвиток місцевих алергічних реакцій у вигляді шкірних висипань, набряку у місці застосування, свербежу, подразнення шкіри та слизових оболонок..

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Слід уникати одночасного застосування протигрибкових антибіотиків місцевого застосування, таких як гризеофульвін, клотримазол, препаратів, до складу яких входить фенол, борна кислота, а також гормональних препаратів. При одночасному застосуванні з препаратами для зовнішнього застосування можуть виникати алергічні реакції.

Термін придатності.

2 роки.

Препарат не можна застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 30 г у флаконах

Категорія відпуску.

Без рецепта.


НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ так же ищут как:
НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ отзывы - инструкция НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ - описание препарата НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ - побочные эффекты НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ - применение препарата НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ - отзывы НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ - описание НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ - купить НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ - подробная иформация НАТРІЮ ТЕТРАБОРАТУ РОЗЧИН 20% У ГЛІЦЕРИНІ

Рейтинг:
 (голосов: 1)
« Назад
Рекомендуем также:

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:*
Текст:
Введите код: *

Это интерестно!
загрузка...
Для пользователей
Вся информация - только для ознакомительных целей. Администрация сайта не несет ответственности за возможные погрешности или неточности в описаниях или инструкциях, а так же неверное применение лекарственных препаратов потребителями. По всем вопросам вашего здоровья и их симптомах обращайтесь к Вашему врачу!
Проследить за всеми новостями мы не можем, так как новости берутся из открытых источников. Если вы считаете, что новость нарушает ваши права на авторство или дизайн, то обратитесь к администрации данного ресурса.
Портал о здоровом образе жизни 2008 - 2011 а так же
Rambler's Top100