Полезное для всех


Важное!

УВАГА! Інформація, опублікована на цьому сайті є довідковою або популярною. Лікування а також вживання лікарських препаратів вимагають знання історії хвороби і безпосереднього обстеження лікарем. Ми рекомендуємо Вам, для виключення випадків непорозуміння, з питань застосування лікування звернутися до лікаря.

  ФЛУЗАМЕД

  загрузка...

  Капсули тверді желатинові по 150 мг № 1


  Производитель:Е.І.П.І.Ко.


  Міжнародна назва:Fluconazole


  ATC класифікація:J02AC01


  Русское название:ФЛУЗАМЕД


  для медичного застосування препарату

  флузамед

  (FLUZAMED)

  Склад лікарського засобу:

  діюча речовина:fluconazole;

  1 капсула препарату містить флуконазолу 150 мг;

  допоміжні речовини: лактоза, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

  Лікарська форма.Капсули тверді желатинові.

  Тверді, желатинові капсули (корпус білого кольору, ковпачок - тeмно-блакитного кольору), заповнені порошком білого кольору.

  Назва і місцезнаходженнявиробника.

  Е.І.П.І. КО.,” Єгипет.

  Вироблено для «УОРЛД МЕДИЦИН», Англія.

  Тенс ов Рамадан Сіті, Перша Промислова Зона В1, а/я 149 Тенс, Єгипет.

  Фармакотерапевтична група.

  Протигрибкові засоби для системного застосування. Код АТС J02A C01.

  Флуконазол є представником класу триазольних протигрибкових засобів, чинить високоспецифічну дію, інгібує активність ферментів грибів, залежних від цитохрому P450. Блокує перетворення ланостеролу клітин грибів у ергостерол; збільшує проникність клітинної мембрани, порушує її ріст і реплікацію. Флуконазол діє вкрай вибірково на цитохром P450 грибів, практично не пригнічує ці ферменти в організмі людини (порівняно з ітраконазолом, клотримазолом, еконазолом і кетоконазолом меншою мірою пригнічує залежні від цитохрому P450 окисні процеси в мікросомах печінки людини). Не має антиандрогенної активністі. Активний при опортуністичних мікозах, у тому числі спричинених Candida spp. (включаючи генералізовані форми кандидозу при імунодепресії), Cryptococcus neoformans і Coccidioides immitis(включаючи внутрішньочерепні інфекції), Microsporum spp. і Trichophyton spp; при ендемічних мікозах, спричинених Blastomyces dermatidis, Histoplasma capsulatum (у тому числі при імунодепресії).

  Фармакокінетика.Після прийому внутрішньо флуконазол добре всмоктується, рівні його в плазмі (і загальна біодоступність) перевищують 90 % від рівня флуконазолу в плазмі при внутрішньовенному введенні. Одночасний прийом їжі не впливає на абсорбцію препарату, прийнятого внутрішньо. Концентрація в плазмі досягає піку через 0,5 - 1,5 години після прийому натщесерце, період напіввиведення флуконазолу становить близько 30 годин. Концентрації в плазмі прямо пропорційно залежать від дози. 90 % рівень рівноважної концентрації досягається на 4 -5 день лікування препаратом (при прийомі 1 раз на добу).

  Флуконазол добре проникає в усі біологічні рідини організму. Концентрації препарату у слині і мокротинні аналогічні його рівням у плазмі. У роговому шарі, епідермісі, дермі і потовій рідині досягаються високі концентрації, що значно перевищують сироваткові. Концентрація флуконазолу в нігтях після 4-місячного застосування в дозі 150 мг 1 раз на тиждень становила 4,05 мкг/г у здорових і 1,8 мкг/г в уражених нігтях; через 6 місяців після завершення терапії препарат як і раніше визначався в нігтях.

  Виведення. флуконазол виводиться в основному нирками; приблизно 80 % прийнятої дози виводиться із сечею в незміненому стані. Кліренс флуконазолу пропорційний кліренсові креатиніну. Метаболітів флуконазолу в периферичній крові не виявлено.

  Тривалий період напіввиведення флуконазолу з плазми забезпечує ефективність одноразового застосування препарату при вагінальному кандидозі. При курсовому застосуванні за іншими показаннями приймати препарат слід 1 раз на добу або 1 раз на тиждень.

  Показання для застосування.

  Генітальний кандидоз: вагінальний кандидоз (гострий і хронічний рецидивуючий). Профілактичне застосування з метою зменшення частоти рецидивів вагінального кандидозу (3 і більше епізодів на рік); кандидозний баланіт.

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до препарату або до близьких за структурою азольних сполук, вагітність, період годування груддю, дитячий вік.

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  З обережністю варто застосовувати Флузамед пацієнтам із печінковою та/або нирковою недостатністю, лікування можливе лише під контролем лікаря.

  Не рекомендується застосовувати препарат Флузамед пацієнтам, які страждають на хронічний алкоголізм.

  Лікування препаратом можна починати до одержання результатів посіву й інших лабораторних досліджень, але протиінфекційну терапію рекомендується відкоригувати, коли результати цих досліджень стануть відомі.

  При появі шкірних висипів, спричинених прийомом Флузамеду, пацієнтам із поверхневою грибковою інфекцією застосування препарату варто припинити і звернутися за консультацією до лікаря.

  З появою висипів пацієнтам з інвазивною/системною грибковою інфекцією необхідне ретельне спостереження лікаря і відміна препарату.

  Особливі застереження.

  - Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Небажано застосовувати препарат вагітними, за винятком тяжких або загрозливих для життя форм грибкових інфекцій, якщо передбачуваний ефект переважає можливий ризик для плода.

  Флузамед знаходиться у грудному молоці в такій же концентрації, як і в плазмі, тому при його призначенні необхідно вирішити питання про припинення годування груддю.

  - Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Препарат не викликає змін психофізичного стану пацієнта, не порушує здатності керувати автотранспортом і працювати зі складними механізмами.

  -Діти.

  Ефективність і безпека застосування препарату дітьми не встановлена. За цієї причини його застосування дітьми не рекомендується.

  Спосіб застосування та дози.

  При вагінальному кандидозі Флузамед приймають одноразово внутрішньо в дозі 150 мг. Для зниження частоти рецидивів вагінального кандидозу препарат може бути застосований у дозі 150 мг 1 раз намісяць. Тривалість терапії визначають індивідуально; вона варіюється від 4 до 12 місяців. Деяким хворим може знадобитися частіше застосування.

  При баланіті, спричиненому Candіda, Флузамед призначають одноразово в дозі 150 мг внутрішньо.

  Хворим літнього вікуза відсутності порушень функції нирок необхідно дотримуватися звичайного режиму дозування препарату.

  Передозування.

  Описано випадок передозування флуконазолу. У 42-літнього хворого, інфікованого вірусом імунодефіциту людини, після прийому 8,2 г флуконазолу спостерігалися галюцинації і параноїдальна поведінка. Хворий був госпіталізований; стан його нормалізувався протягом 48 годин.

  У разі передозування проводиться симптоматична терапія (у тому числі підтримуючі заходи і промивання шлунка).

  Флуконазол виводиться, в основному, із сечею, тому форсований діурез може прискорити виведення препарату. Після тригодинного сеансу гемодіалізу концентрація флуконазолу в плазмі зменшується приблизно на 50 %.

  Побічні ефекти.

  Можливі побічні реакції:

  з боку шлунково-кишкового тракту:нудота, біль у животі, діарея, метеоризм, підвищення показників функції печінки;

  з боку центральної-нервової системи: головний біль;

  з боку шкіри: шкірний висип.

  У деяких хворих, особливо зі СНІДом або зі злоякісними новоутвореннями, під час лікування цим препаратом і подібними до нього засобами, спостерігалися зміни показників крові, порушення функції печінки й нирок, однак клінічне значення і взаємозв'язок цих небажаних реакцій із прийомом Флузамеду поки що не встановлені.

  Іноді виникали ексфоліативні шкірні захворювання, судоми, лейкопенія, тромбоцитопенія й алопеція, проте у цих випадках причинно-наслідковий зв'язок не встановлений.

  Відомі поодинокі випадки анафілактичних реакцій, як і при застосуванні інших азолів.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При одночасному застосуванні Флузамеду з варфарином та іншими кумариновими антикоагулянтами підсилюється терапевтична дія останніх.

  Сумісний прийом Флузамеду з пероральними гіпоглікемізуючимизасобами (хлорпропанід, глібенкламід, гліпізид, толбутамід) може призвести до розвитку гіпоглікемії (потрібна корекція доз гіпоглікемічних засобів).

  При одночасному застосуванні Флузамедузгідрохлоротіазидомта іншими діуретиками можливе підвищення концентрації флуконазолу в плазмі крові.

  Одночасне застосування Флузамеду і фенітоїну може призвести до підвищення концентрації останнього в плазмі крові. Тому за необхідності комбінованої терапії цими засобами рекомендується контролювати концентрацію фенітоїну і коригувати його дозу для підтримки рівня препарату в межах терапевтичних рівнів.

  При одночасному застосуванні Флузамеду з рифампіцином необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки дозу Флузамеду доцільно збільшити.

  При одночасному застосуванні Флузамеду і теофіліну збільшується період напіврозпаду останнього і підвищується ризик виникнення токсичних ефектів (потрібна корекція дози теофіліну).

  При одночасному застосуванні Флузамеду і зидовудину спостерігається підвищення концентрації останнього в плазмі крові і збільшується ризик розвитку побічних ефектів зидовудину.

  Терапевтична дія флуконазолу не змінюється при одночасному прийомі з їжею, а також при сумісному застосуванні з циметидином, антацидами або після тотального опромінення при трансплантації кісткового мозку.

  При вивченні взаємодії Флузамеду з антипірином встановлено, що одноразове або тривале застосування Флузамеду не змінює метаболізм антипірину.

  Термін придатності.

  3 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі 15 - 25 °С.

  Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  1 тверда капсула по 150 мг у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.


  ФЛУЗАМЕД так же ищут как:
  ФЛУЗАМЕД отзывы - инструкция ФЛУЗАМЕД - описание препарата ФЛУЗАМЕД - побочные эффекты ФЛУЗАМЕД - применение препарата ФЛУЗАМЕД - отзывы ФЛУЗАМЕД - описание ФЛУЗАМЕД - купить ФЛУЗАМЕД - подробная иформация ФЛУЗАМЕД

  Рейтинг:
  « Назад
  Рекомендуем также:
  Вы можете выразить своё отношение к статье, используя один из социальных сервисов ниже


  Здоровье - это главное богатство человека, это жизнь! С этим трудно поспорить. Не будет здоровья - не надо ни денег, ни друзей, ни работы и карьеры, ничего-ничего. Поэтому первое, с чего надо начать свое пожелание имениннику - это, конечно, здоровье. Ведь часто мы даже не осознаем насколько оно важно, и задумываемся о здоровье только тогда, когда заболело там и сям.
  Translate site
  English French German Italian Portuguese Russian Spanish
  Это интерестно!
  загрузка...
  Для пользователей
  Вся информация - только для ознакомительных целей. Администрация сайта не несет ответственности за возможные погрешности или неточности в описаниях или инструкциях, а так же неверное применение лекарственных препаратов потребителями. По всем вопросам вашего здоровья и их симптомах обращайтесь к Вашему врачу!
  Проследить за всеми новостями мы не можем, так как новости берутся из открытых источников. Если вы считаете, что новость нарушает ваши права на авторство или дизайн, то обратитесь к администрации данного ресурса.
  Портал о здоровом образе жизни 2008 - 2011 а так же
  Rambler's Top100